KRYZYSY

K R Y Z Y S Y. Każdy je ma. Jedni lubią się nimi dzielić, inni zaś niekoniecznie. Nigdy się z niczym nie kryłam, nie ukrywałam swoich problemów i słabości, bo jestem osobą całkowicie szczerą ze sobą i ze światem. Oczywiście wiele razy mi się za to dostało. Jednak dzięki temu jestem bardziej uodporniona na to wszystko. W aktualnym miejscu, którym stoję, mam pewność, że nic nie jest w stanie zmieść mnie z powierzchni ziemi.. A jednak... nadchodzą kryzysy. 
***
Zwykle czuję się osobą dojrzałą. Świadomość, że za rok będę pisać maturę jest jednak naprawdę przerażająca. Kiedyś każdy kryzys przeżywałam jak dziecko (było to właściwie nawet całkiem nie dawno). Ich ilość uświadomiła mi, że będzie ich jeszcze więcej i że każdy mały, przetrwany kryzys to kolejna wygrana. Tak też jest. "Co cię nie zabije, to cię wzmocni" - mówili. Banalne, a tak prawdziwe. Wrzesień to zawsze ciężki miesiąc. Niełatwo jest się wdrążyć w codzienną pracę, bo dwóch miesiącach odpoczynku. Pociesza mnie myśl, że poprzedni wrzesień był gorszy, ten do przeżycia, ale kolorowo też nie było. Pojawiły się u mnie komplikacje ze zdrowiem i jak zwykle to był najgorszy moment na ten stan. Zwolnienia z lekcji, badania, konsultacje, tracenie czasu na lekarzy. Zepsuty laptop, przez co wszystkie moje zdjęcia mogły zostać usunięte. Do tego doszło parę innych rzeczy. Jak zwykle sobie poradziłam. Domyślacie się więc jaka jest puenta tego postu. Nie załamujcie się, a nawet jeśli się załamaliście, to nie martwcie się. Ten czas minie. Szybko mijają nam wspaniałe chwile, ale z tymi gorszymi jest podobnie. Kiedyś po prostu miną. W teorii każdy to wie, ale czy myśli o tym w trakcie kryzysu? Ostatnio moja przyjaciółka powiedziała mi, żeby śmiać się przez zły (i to dosłownie). Pomyślałam, że to głupie. Spróbowałam. Wiecie co? Z tym uśmiechem przyszła myśl, że świat się jeszcze nie kończy, wszystkie moje komplikacje wkrótce miną, a ja z każdą następną stanę się silniejsza. Wytrzymajcie jeszcze troszkę i dążcie do celu za wszelką cenę. Kocham Was i dziękuję za okazywanie mi wsparcia na moich social media każdego dnia x 


30 Comments

 1. Kiedyś usłyszałam, że "nieważne jak źle jest w danej chwili, to tylko chwila". I jest to bardzo prawdziwe. Nawet te negatywne momenty miną i przyjdą po nich te lepsze. Potrzeba tylko czasu.

  ReplyDelete
 2. Ale mądrze to napisałaś, podoba mi się!
  Mój blog :)

  ReplyDelete
 3. Śliczna jak zawsze, ale twoje słowa jeszcze bardziej do mnie trafiły <3 Powodzenia kochana i już się tak nie stresuj! Na prawdę nie ma czym, życie jest piękne i kożystaj z niego ;) szkoda czasu na przejmowanie się pierdołami (oczywiście nie chodzi mi tu o maturę, ona jest bardzo ważna ;p ale np. o takie pojedyncze sytuacje)
  Buziaki, Natalia z bloga nati-jest-fit.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Pierwsze zdjęcie pod postem jest mega! 😍 Będzie dobrze! Trzymaj się 😘

  ReplyDelete
 5. To prawda, każdy z nas ma kryzysy, ale dobrze że one szybko mijają. :)

  mój blog :)

  ReplyDelete
 6. Każdy musi znaleźć swój sposób, który na niego zadziała podczas tych złych dni. Ja chyba jeszcze nie znalazłam, ale twój post to świetna motywacja :)

  MÓJ BLOG-ZAPRASZAM

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja również, myślę, że lekarstwem na to wszystko jest czas.

   Delete
 7. Uwielbiam Cię! Post świetnie napisany, aż łzy w oczach <3

  ReplyDelete
 8. Bardzo motywujący post! Pięknie wyglądasz :)
  MÓJ BLOG - KLIK

  ReplyDelete
 9. Bardzo motywujesz takimi postami. Życzę Ci powodzenia. Napewno dasz rade i już tak sie nie stresuj ;)

  OLIVKV.BLOGSPOT.COM-KLIK

  ReplyDelete
 10. Każdy z nas ma gorsze chwile, ale to prawda, to mija :) ślicznie wyglądasz!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  ReplyDelete
 11. Pięknie napisane. Kryzysy spotykają każdego, to coś, czego chyba nie da się ominąć. Musimy z nimi walczyć :)

  Mój blog >>> normalbutdidnot.blogspot.com

  ReplyDelete
 12. Damy rade ze wszystkim! Kto jak nie my? ;)
  Cudowne zdjęcia! Też kupiłam to lusterko haha

  http://sosnowskaphoto.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. Piękne zdjęcia :) Trzeba zacisnąć zęby i pokonać każdy kryzys! :)

  ab-photographs.blogspot.com

  ReplyDelete
 14. Bardzo motywująco napisałaś wszystko.
  Kocham to twoje lusterko haha
  joanna-szwed.blogspot.com

  ReplyDelete

Dziękuję za dodanie komentarza! Każdy jest dla mnie ogromną motywacją do działania. Jeśli chcesz-możesz zostawić link do swojego bloga bez zbędnego opisu. Na pewno go odwiedzę i postaram się odwdzięczyć.